Darmowe Szablony CV Word

Poniżej udostępniamy Wzory CV do Pobrania za Darmo. Wszystkie dostępne arkusze to Szablony CV Word. Ich edycja jest dziecinnie prosta. Wzór życiorysu pobierzesz klikając przycisk “Pobierz CV”.

Darmowe Szablony CV do Pobrania

Jeśli potrzebujesz profesjonalne, szybkie i jednocześnie darmowe cv, to dobrze trafiłeś. Powyżej znajdziesz wzory cv Word do pobrania i samodzielnego wypełnienia. Instrukcja obsługi jest naprawdę prosta i może się ograniczyć do takich kroków:

  • pobierasz bezpłatnie szablon CV na swój komputer
  • otwierasz arkusz CV w wordzie
  • zastępujesz domyślne dane informacjami o sobie
  • tak przygotowane curriculum vitae zapisujesz w formacie doc. (Word) lub pdf
  • Aplikujesz, czyli wysyłasz CV mailem bądź możesz też wydrukować swoje cv

Oczywiście wszystko odbywa się całkowicie bezpłatnie. Za pobranie szablonu cv nie płacisz ani teraz, ani później. Jedyne, o czym musisz pamiętać, że pobrane CV możesz wykorzystywać do własnych celów. Nie zezwalamy na udostępnianie bądź odsprzedawanie pobranego wzoru osobom trzecim.

 

Darmowy Wzór CV Bez Logowania

Chyba nikt nie lubi zakładać kont tylko po to, żeby jednorazowo skorzystać z danej usługi. U nas nie musisz tego robić. Udostępniamy darmowe szablony bez rejestracji. Po prostu wybierasz dany model życiorysu, pobierasz na swój komputer i gotowe.

Ma to też inną zaletę. Założenie konta jest często wymagane, jeśli chcesz skorzystać z darmowych kreatorów CV online. Niestety, jeśli tworzysz CV w ten sposób, udostępniasz danej stronie swoje dane osobowe. Dobrze się więc upewnij, że dany generator CV odpowiednio chroni dane osobowe.

Nie masz tego problemu, jeśli pobierasz szablon do wypełnienia na swoim laptop. Do swoich danych masz dostęp Ty i tylko Ty.

CV bez Zdjęcia / ze Zdjęciem?

Kandydaci często zastanawiają się, czy aplikować z CV ze zdjęciem, czy bez zdjęcia. Wszystko zależy, gdzie ubiegasz się o pracę. Jeśli w Polsce, to CV z fotografią Twojej osoby to dobry pomysł. Mimo że przeważnie nie jest to wymóg formalny, to taki życiorys jest zdecydowanie lepiej odbierany przez rekruterów. Jeśli jednak aplikujesz do pracy za granicą, bądź do międzynarodowej organizacji, sytuacja może wyglądać inaczej. W wielu krajach pracodawcy obawiają się posądzenia o dyskryminację. W konsekwencji CV ze zdjęciem może zostać odrzucone w procesie rekrutacji. Dlatego CV po angielsku często celowo nie zawiera zdjęcia, ani zbyt dużej ilości danych osobowych (jak wiek czy wyznanie).

My, w głównej mierze udostępniamy bezpłatne wzory CV ze zdjęciem. Jednak znajdziesz tu również bardziej minimalistyczne szablony życiorysów bez zdjęcia. Jeśli jednak aplikujesz do polskiej firmy, rekomendujemy, abyś pobrał szablon z fotografią. Możesz też pobrać darmowy wzór ze zdjęciem, po czym po prostu usunąć domyślną fotografię.

Edycja szablonu cv ze zdjęciem jest bardzo prosta. Wystarczy, że otworzysz pobrany wzór, klikniesz lewym klawiszem myszy na zdjęcie. Następnie wybierz opcję "zamień" i wybierz swoje zdjęcie z komputera.

Bez względu na to czy korzystasz z darmowych szablonów do tworzenia CV czy kreatorów cv, najpierw upewnij się, że Twoje dane osobowe są bezpieczne

Darmowe Wzory Listów Motywacyjnych

Jeśli pracodawca nie prosi o list motywacyjny, to lepiej daruj sobie ten element. Zamiast tego wystarczy, że napiszesz naprawdę mocną i przekonującą wiadomość mailową, do której załączasz CV.

Jeśli jednak jednym z wymogów oferty pracy jest dołączenie listu motywacyjnego, o to nie masz wyjścia. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, powinieneś go napisać. O czym warto pamiętać w liście motywacyjnym? Przede wszystkim o dwóch elementach:

  • Pisz językiem korzyści. Pracodawca, zamiast czytać o tym, jaki Ty jesteś wspaniały, odpowiedzialny, sumienny, skupiony na zadaniu, itp, woli przeczytać, jakie będzie miał korzyści, jeśli zatrudni właśnie Ciebie.
  • Profesjonalny wzór graficzny listu motywacyjnego. Jeśli przyłożyłeś się do napisania przekonującego tekstu w liście motywacyjnym, zadbaj też o odpowiednią oprawę. Niech każdy element Twojej aplikacji będzie dopracowany.

Na Checklista.pl do wielu wzorów CV dołączamy szablon list motywacyjnego w Wordzie gratis. Jeśli chcesz zobaczyć nasze wszystkie, a tym darmowe wzory listów motywacyjnych, zajrzyj tutaj.

Format Szablonów CV

Na Checklista.pl pobierasz szablony cv doc a ściślej docx, czyli w formacie Word. Konieczne jest więc posiadanie pakietu MS Office, aby pobrany model CV wyświetlał się poprawnie. Jeśli używasz innego edytora tekstu, jak open office czy libreoffice, layout cv może się "rozjechać".

Jeśli chodzi o edycję, to na pewno sobie poradzisz. Wystarczy, ze wypełnisz arkusz cv własnymi danymi, dodasz zdjęcie i gotowe.

darmowy szablon cv

 

Darmowy Kreator CV

Jeśli z jakiejś przyczyny nie chcesz pobierać szablonu CV w formacie w Wordzie, to nic straconego. Możesz zawsze skorzystać z bezpłatnych szablonów w kreatorze cv.

Jak skorzystać z takiego generatora życiorysów, żeby zbudować bezpłatnie swoje CV? Bardzo prosto. Przejdź do kreatora. Wybierz jednej z darmowych wzorów curriculum vitae i zacznij wypełniać swoimi danymi.

Jeśli uznasz, że jakaś sekcja jest zbędna, możesz ją po prostu usunąć. Jeśli wypełnisz wszystkie sekcje, na których Ci zależy, następnie zapisz swoje CV w formacie doc. lub pdf. i pobierz na maila.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Gdzie znajdę darmowe szablony CV?

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz wiele źródeł darmowych wzorów CV, jak pracuj.pl, gratka czy bezpłatne cv na chomikuj.pl.

Sam pakiet Word posiada wbudowane szablony życiorysów. Wejdź w PLIK - NOWE - Życiorysy i Listy Motywacyjne.

Możesz jeszcze sprawdzić poniższe źródła:

https://pl.pinterest.com/uncommongrad/free-resume-templates/

https://pl.freepik.com/darmowe-szablony-cv

https://pl.pinterest.com/uncommongrad/free-resume-templates/

https://www.canva.com/templates/search/professional-resumes/

Nie bierz jednak pierwszego, lepszego szablonu. Pamiętaj, że dobre CV to takie, które Cię wyróżni i przyciągnie uwagę. Postaw na kreatywny Wzór CV.

Na koniec bonus. Tutaj dowiesz się więcej na temat tego, jak napisać cv, aby dostać się na rozmowę kwalifikacyjną. Garść cennych praktyk tworzenia CV znajdziesz również tutaj

Jeśli nasze darmowe szablony cv są dla Ciebie zbyt proste i mało wyraziste, zerknij na bardziej profesjonalne szablony cv.

Przeczytaj Opinie Użytkowników, którzy pobrali darmowy szablon CV

Na tworzenie CV nie chciałem poświęcać dużo czasu. Prawdę mówiąc wrzuciłem w Google hasło typu darmowe szablony cv kierowca. Znalazłem Was, pobrałem wzór i żeby nikogo nie skłamać w 15 minut miałem gotową aplikację. Mimo, że szablon był za free, to moje CV wyglądało naprawdę profesjonalnie. Zresztą, co tu dużo mówić, dostałem tą pracę ;)

Marekkierowca w międzynarodowej korporacji

Dość często zmieniam pracę, a tym samym często aktualizuję swoje cv. Wcześniej korzystałam z darmowych kreatorów cv online, ale Wasz szablon wypada o niebo lepiej. Chodzi głównie o to, że pobrałam go raz i mam na własność. Nie muszę się nigdzie logować. Chcę coś zmienić, to zmieniam, zapisuje jak CV PDF i wysyłam. Bułka z masłem. Teraz uważam, że szkoda czasu na zabawę z kreatorami.

Agataksięgowa

Secured By miniOrange