Mówi się, że odpowiednie CV powinno być jak skuteczna oferta handlowaMa “kupić” rekrutera i zapewnić wejściówkę na rozmowę kwalifikacyjną.

Szablony CV do pobrania na checklista.pl skutecznie przyciągają uwagę rekruterów i budują silny wizerunek kandydata jeszcze przez rozmową kwalifikacyjną. 

CV pobierasz bezpośrednio na swój komputer i tam edytujesz. Bez logowania, rejestracji i udostępniania podmiotom trzecim swoich danych osobowych – jak w przypadku kreatorów cv online. Twoje dane są bezpieczne

Co tu znajdziesz?

POBIERZ WYBRANY WZÓR I ZDOBĄDŹ DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ

 

Skuteczne Wzory CV do Pobrania w Wordzie 

Rekruter na jedną ofertę nierzadko otrzymuje kilkadziesiąt, a w skrajnych przypadkach nawet kilkaset aplikacji.

Często na jedno CV poświęca zaledwie kilka bądź kilkanaście sekund, co potwierdza m.in. Agencja PARPJeśli więc chcesz znaleźć dobrą pracę, z przyzwoitym wynagrodzeniem, to zrób coś więcej niż 90% społeczeństwa.

Zaprezentuj taki szablon CV, którego nie trzeba wysyłać drugi raz i które zapada w pamięć już po pierwszym przeczytaniu.


Jeśli szukasz naprawdę skutecznego CV do Pobrania, to dobrze trafiłeś.

Na checklista.pl znajdziesz najlepsze w polskim Internecie wzory CV Doc (Word) do wypełnienia.

cv do pobrania checklista

profesjonalny wizerunek

cv doc do pobrania i uzupelnienia w wordzie checklista

cv doc do pobrania

wzor cv word do uzupelnienia

prosta edycja

Jakie korzyści da Ci pobranie wzóru cv z checklista.pl?

  • skutecznie wyróżnisz się z tłumu kandydatów.Czy zdajesz sobie sprawę, że zaledwie niewielki procent aplikujących przechodzi dalej, po ocenie cv przez rekruterów.Jeśli zależy Ci na danej ofercie pracy, nie pozwól się “odsiać“.

    Przygotuj taki wzór CV, które zakasuje konkurentów.Wyślij taki życiorys, który po pierwszym przeczytaniu zakotwiczy się solidnie w głowach rekruterów.

Rzuć okiem na poniższe  szablony:

cv wzory do wypelnienia word docx

Przeprowadziliśmy mały test. Zebraliśmy 30 osób, które miały za zadanie POBIEŻNIE ocenić powyższe 2 wzory.

  • 25 badanych stwierdziło, że kandydat z prawej wydaje się być ciekawszy i budzi większe zainteresowanie. Sprawia wrażenie kompetentnego, oryginalnego. Wydaje się być osobą, która działa samodzielnie i przede wszystkim skutecznie.
  • 23 osoby uznały, że byliby w stanie zaoferować wyższe wynagrodzenie kandydatowi po prawej stronie. Oczywiście pod warunkiem, że na rozmowie kwalifikacyjnej wypadnie pozytwnie – to zrozumiałe.
  • 26 przebadanych osób chciałoby porozmawiać z kandydatem po prawej na rozmowie kwalifikacyjnej. 

Wyniki mówią same za siebie. Jaki z tego wniosek?

Budując swój życiorys w oparciu o jeden z dostępnych wzorów curriculum vitae, tworzysz silną, wyróżniającą się aplikację, która winduje Twoją pozycję już na samym początku procesu rekrutacji.


CV Szablony dostępne są do ściągnięcia i wypełnienia w Wordzie. Wymagana minimalna wersja to MS Word 2007.

Po dokonaniu zakupu, pobrany wzór automatycznie wędruje  na Twoją skrzynkę mailową. Dlatego upewnij się, że w zamówieniu podajesz poprawny adresu e-mail.

Pobrałeś jeden z naszych wzorów CV doc? Zobacz jak prosta jest edycja  

Modyfikacji dokonasz w prosty i szybki sposób.

Edycja została uproszczone do maksimum, tak aby osoba z dosłownie podstawowymi umiejętnościami obsługi Worda była w stanie szybko i bezproblemowo zastąpić domyślne informacje, danymi o sobie.

Możliwa jest też modyfikacja układu czy kolorystyki otrzymanego wzoru CV.

Wraz z zamówionym produktem otrzymujesz instrukcję edycji, która jednak najprawdopodobniej nie będzie Ci potrzebna.

Więcej o tworzeniu dobrego i skutecznego cv dowiesz się z artykułu: Jak napisać CV w Wordzie

Bezpieczeństwo Danych Osobowych w CV

Pobierając szablony cv word z checklista.pl tworzysz aplikację  na swoim komputerze. Dzięki temu nie musisz udostępniać swoich danych osobowych podmiotom trzecim, jak to się dzieje w przypadku korzystania z kreatora CV online lub innego rodzaju generatora cv online

Innym plusem jest to, że po pobraniu, od razu możesz przystąpić do edycji wybranego wzoru curriculum vitae. Bez kupowania dostępów, bez logowania czy rejestracji.

W jakim formacie wysłać CV?

Najbardziej optymalnym formatem wysyłki CV jest pdf. Zawdzięczamy mu to, że rekruter widzi naszą aplikację, tak jak ją stworzyliśmy. Nic się niepotrzebnie nie “rozjeżdża”.

Takiej pewności niestety nie mamy wysyłając curriculum vitae jako cv doc.

Z załączonej instrukcji dowiesz się jak najprościej i najszybciej zapisać utworzone przez Ciebie wzór CV jako pdf.

Darmowe Wzory CV

Oprócz płatnych propozycji, znajdziesz u nas również darmowe szablony cv. Na razie jest to zaledwie kilka sztuk. Jednak ta lista będzie sukcesywnie rozwijana. W celu pobrania jednego z bezpłatnych arkuszy, klikasz przycisk pobierz. Kilka sekund i masz go u siebie na komputerze.   

Również sam pakiet MS Office zaopatrzony jest we wzory cv word.

Jak je znaleźć? Wystarczy wejść w zakładkę Plik – Nowy, a następnie wybrać jeden z dostępnych arkuszy curriculum vitae.

Są to raczej minimalistyczne modele, ale i tak spore ułatwienie w przygotowywaniu własnej aplikacji.

Inny źródłem darmowych szablonów cv doc do pobrania jest chomikuj. Jednak tu również nie można liczyć na wyróżniającą się nieszablonowość.

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Jeśli już szukać pracy, to najlepiej takiej, która da Ci satysfakcję zawodową i dobre wynagrodzenie. Żeby tak było nie trzeba koniecznie szukać pracy za granicą. 

Trzeba przyjąć odpowiednią strategię. Przygotuj więc takie Curriculum Vitae, który gwarantuje wyróżnienie z gąszczu kandydatów już na starcie. 

Daje Ci nie tylko przewagę nad innymi kandydatami, ale też podnosi Twoją pozycję negocjacyjną przy ustalaniu stawki wynagrodzenia.

Oczywiście dobry szablon cv nie wszystko. Warto zadbać również o odpowiednie przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Możesz również wzmocnić swoją aplikację dołączając do niej list motywacyjny. Nawet jeśli nie jest to odgórnie wymagane. 

Ciekawe przykłady wzorów listów motywacyjnych znajdziesz tutaj.

Co dalej?

W niedalekiej perspektywie mamy w planach wzbogacenie powyższej oferty o kolejne pozycje. Pojawią się wzory cv po angielsku oraz w innych wersjach językowych. 

Pojawią się również propozycje dla konkretnych zawodów, jak cv dla nauczycieli, dla sprzedawcy, bankowca czy kierowcy.